Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATORI ACOPERIS DE ARDEZIE pentru Franta. -decopertarea ardeziei vechi de pe acoperis; -decopertarea scandurilor de pe acoperis; -montarea foliei izolatoare; -montarea scandurilor noi; -montarea ardezie prin prinderea cu carlige. Beneficii: -salarizare lunara brut de pana la 1500 EURO; -cazare si transport; -contract de munca pe perioada determinata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in montarea acoperisurilor din ardezie si tigla; -cunostinte in citirea planurilor de constructie; -munca la inaltime; -cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -cunoasterea confectionarii de uluce, jgheaburi etc, poate reprezenta un avantaj; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salarizare lunara brut de pana la 1500 EURO; -cazare si transport; -contract de munca pe perioada determinata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.