Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATORI TAMPLARIE PVC pentru Franta. -prelucrarea profilelor: indreptarea la cald, taierea placilor, utilizarea fierastraielor radiale sau manuale; -montarea si reglarea tamplariei (usi, ferestre) din PVC, aluminiu si lemn stratificat; -respectarea planului de montare si indicatiile sefului de echipa; -responsabil de finisajele interioare si exterioare, in urma lucrarii de montare a tamplariei (glafuri).

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL INCEPATOR- MEDIU; -verificarea montajelor si remedierea problemelor acestora; -respectarea masuratorilor si conditiilor de montare specifice suprafetei pe care se efectueaza acestea; -cunostinte in domeniul contructiilor; obisnuit cu munca la inaltime. Beneficii: -transportul local si cazarea asigurate; -salariul este de 1450 euro/ luna brut; -reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala; -profesionalismul unei echipe cu experienta.