Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI ZILNICE IN GERMANIA,IN LIMITA LOCURILOR DISPONIBILE PENTRU MUNCITORI -MONTATORI TUBULATURA DE AER CU AUTORIZATIE P.F.A.ROMANIA. CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEASTA AUTORIZATIE CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI,SAU DETINATORI DE GbR-GERMANIA, Intreprindere Independenta (.I.I.),sau Firme cu proprii salariati (S.R.L ). BENEFICIUL FIECARUI INTREPRINZATOR VA FI APROXIMATIV 15 EURO/ORA/NET, POATE SA FIE SI MAI MULT DACA SUNT BUNI SI RAPIZI . CAZAREA SI MASA CONTRACOST. -PERIOADA NEDETERMINATA.

Cerinte

PARTENERUL GERMAN DA LUCRAREA IN CONTRACT DE SUBANTREPRIZA,DIN CARE ISI OPRESTE 20%DIN VALOAREA TOTALA A LUCRARII CONTRACTATE CU CLIENTUL,PLATA CONFORM CAIETULUI DE SARCINII. SUBCONTRACTORUL TREBUIE SA LUCREZE CAT MAI BINE SI REPEDE PENTRU A PUTEA PRELUA SI ALTE COMENZI IN ACELASI SISTEM . -MASINILE DE TRANSPORT SI SCULELE DE LUCRU SE DAU IN CHIRIE,DAR POT FI SI OPTIONAL .-MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA .MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA , CASCA, BOCANCI DE SANTIER)-TRANSPORTUL REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA.TRIMITETI CV+foto LA ADRESA DE EMAIL