Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poziţii: 5 Ţara: Anglia (Marea Britanie) Tip post: Full time Experienţă: Este necesara Beneficii: Cazare,masa Salariu: 600 - 800 lire Descriere job Orarul de lucru este de la 5 pana la 8-10 ore pe zi, ingrijirea copiilor, hranirea acestora, insotirea lor la si de la gradinita/scoala, gatit, menajul casei. Oferta (bonusuri, beneficii): Cazare si masa gratuit, salariu foarte atractiv, de la minim 150 Lire pe saptamana. In functie de experienta, suma poate creste, contract de munca, permis de munca BR1

Cerinte

Cerinţe job Varsta cuprinsa intre 18 si 49 de ani Cunostinte foarte bune de limba engleza Experienta calificata de minim 2 ani cu copiii Minim diploma de BAC Nefumatoare Fara antecedente penale Fire adaptabila, intelegatoare, descurcareata In Anglia aplicanta va urma un curs vocational de ingrijire a copiilor, curs in valoare de peste aproximativ 1900 Lire, platibil de catre aceasta in rate lunare. Inscrierea la acest curs ii asigura obtinerea permisului de munca. Alte informaţii Fara comision de plasare Asistenta pana la finalizarea contractului