Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Protos, in calitate de reprezentant legal si autorizat in Romania al Carnival Cruise Lines - cea mai mare companie de vase croaziera din lume, recruteaza candidati pentru functia de Motorman (Motorist maritim) in urmatoarele conditii contractuale: Contracte de aprox 6 luni / 2 luni concediu; bilet de avion dus/intors platit de angajator direct de la prima imbarcare; asigurare de sanatate si de viata; continuitate a contractelor; posibilitate de afirmare profesionala si promovare ierarhica in departamentul tehnic. De asemenea, pe intreaga perioada a contractului va sunt asigurate de catre angajator: pregatirea profesionala, instruirea sau specializarea tehnica teoretica si practica; cazarea; masa; echipamentul de lucru; uniforma (inclusiv serviciul de spalare/curatare); diferite modalitati de recreere dupa programul de lucru, etc. Toate cele mentionate la standarde foarte ridicate.

Cerinte

Motorist maritim: Cerinte minime: - calificare in mecanica industriala si/sau navala - calificare si certificare de motorist maritim - cunostinte si experienta de minim 5 ani in functia motorist pe vase maritime cu motoare de capacitate mare, preferabil Sulzer - engleza la nivel mediu-bun conversational si vocabular tehnic - clinic sanatos si apt de munca (fara boli cronice, afectiuni fizice sau neuropsihice; claustrofobie; daltonism; discromatopsie; etc.)