Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim angajeaza un stivuitorist cu atestat pentru incarcarea de camioane pentru perioada 26 - 21.12.2012. Activitatea nu este intensiva, in sensul ca pot fi 3-4 camioane intr-o zi, dar nici unul in alta zi. Programul va fi facut in functie de programarea camioanelor si variaza. Cel mai devreme poate incepe la 7 dar spre dupa-amiaza sa nu mai fie de lucru, sau in alte zile sa se inceapa mai tirziu, dar sa se termine seara, dupa 19. Activitatea se va desfasura afara, cu exceptia perioadelor de viscol. Intre incarcarile camioanelor salariatul va desfasura munca normala de depozit - paletizare, translatie paleti, cutii, etc. Salariul: in jur de 1200-1300 ron net pentru aceasta perioada, cu ceva bonusuri in produse de Craciun, in functie de prestatia angajatului.

Cerinte

- Candidatul ideal trebuie sa detina atestat sau autorizatie de stivuitorist; - Persoana disponibila sa inceapa rapid, de preferat sa locuiasca in zona 13 septembrie. (desi contractul este de doar o luna, exista posibilitatea unor colaborari viitoare). Persoanele interesate sunt rugate sa aplice la acest anunt.