Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MOTOSTIVUITORISTI in Franta: -deplasarea materialelor pentru asamblare; -asamblarea lazilor de lemn de diferite dimensiuni; -incarcarea si descarcarea lazilor; -operarea motostivuitorului in vederea depozitarii paletilor pe anumite categorii prestabilite; -sesizarea sefului direct cu privire la defectiunile aparute asupra utilajului pe care opereaza.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL; -experienta in operarea unui motostivuitor; -detinerea permisului pentru stivuitor reprezinta un avantaj; -permis de conducere categoria B; -conditie fizica excelenta; -rigurozitate in munca. Beneficii: -salarizare: 1000-1500 euro/luna brut; -cazarea, transportul si masa sunt asigurate; -se pune la dispozitie echipamentul de lucru. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.