Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam BARBATI cu varsta cuprinsa intre 18 - 45 de ani pentru diverse munci in Italia: ospatari,chelneri, receptioneri, bucatari, pizzeri, ajutori de bucatari, gradinari,cocatori, patiseri, administratori domenii diverse, manipulatori marfa, muncitori necalificati, babysitter, ingrijitor batrani etc. Contractele de munca sunte pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire Salariu este in functie de experienta avuta si de nivelul de limba italiana cunoscut. Cazarea si masa sunt asigurate de angajator Coditii de angajare : Varta cuprinsa intre 18 - 45 de ani Cunoscatori ai limbi italiane nivel minim sa poata purta o conversatie minimala Persoane dinamice, dornice de munca, rezistente la stress si program de lucru prelungit