Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam muncitori calificati la constructie in Republica Ceha zidari cu salariul de 80Kc/ora(~3.5euro/ora),ajungand la un castig de minim 840 euro lunar. Contractul de munca pentru perioada de la 6 luni cu posibilitate de prelungire. Cazarea este gratis. Orarul muncii de la 8 la 12 ore/zi, 6 zile/saptamana. OFERIM LOCURI DE MUNCA PTR CALIFICATI SI NECALIFICATI IN CONSTRUCTII,AGRICULTURA,SILVICULTURA.FEMEI BARBATI-CUPLURI PLECARI SE FAC IN FIECARE SIMBATA Avem nevoie de sudori cu experienta in CO2(FIR). Sudura exterioara cu aspect si multistrat. pentru munca in Republica Ceha. Limita de varsta : 22 - 45 ani. Salariul este de la 80 Kc / ora ~ 3.5euro / ora + cazarea gratis. Castigul minim ajunge la 900 euro pa luna. Contractul de munca pentru perioada de la 6 luni cu posibilitate de prelungire. Orarul muncii de la 8 la 12 ore / zi, 6 zile / saptamana.

Cerinte

in agricultura la culesul de cirese, ceapa, varza, la 20 km de la Praga se poate munci de dimineata ex 06:00 pana seara, de obicei este ziua de munca de 12 ore, se plateste la norma ex.: in zi se poate castiga de la 600 la 800 croni ~25-33 euro, cazarea este gratuita, ar avea minim 600 euro lunar.