Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1.muncitor calificat : SUDOR CO2 Salariul: Suma platita este de minim 800 Euro Net/luna 2.muncitor calificat : electrician 750 Euro Net Minim/luna. 3.muncitor necalificat: (acivitatea consta in cultivarea florilor) Salariul:Suma platita este de 60croni~2.5euro/ora, minim 600 Euro Net/luna 4.muncitor necalificat: (acivitatea consta in montarea bateriilor solare) Salariul:Suma platita este de 70croni~2.9euro/ora, minim 700 Euro Net/luna. Silvicultura (curatirea si sadirea padurii),barbati si familii,cazare gratis,salariu minim 650 euro; daca aveti ferestrau cu benzina se adauga 200 euro la salariu. CAZARE GRATIS 1.Cazarea se ofera in fostele hotele,echipate cu bucatarii comune,masini de spalat comune,si dusuri (unul la 4-6 odai).. 2.Mincarea se poate procura din magazine cum este si la Romania Kaufland,

Cerinte

SERIOZITATE SI DORNIC DE MUNCA, CAZARE GRATUITA, Avem ruta in fiecare simbata Romania -Cehia,traseul este urmator : Husi autogara 'Autobusul', Birlad str.general Vasile Milea, Tecuci autogara str.Transilvaniei, Adjud autogara str.Tineretului 35 16, Onesti autogara str.Bul.Republicii, Brasov autogara Bartolomeu1, Fagaras B-ul Unirii 13, , Sibiu autogara Turnisor21:45,Sebes autogara'Voltrans', Deva autogara,parcareMc Donalds, Arad autogara str.6 Vinatori 2,