Acest anunt a expirat la data: 04.05.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA FEMEI CU VARSTA MAXIMA 40 ANI PENTRU A LUCRA LA UN ABATOR DE PUI .VA EFECTUA URMATOARELE : RECEPTIA PRODUSELOR PREALABIL AMBALARII , PREGATIREA PRODUSELOR PENTRU AMBALARE , MENTINEREA CURATENIEI LA LOCUL DE MUNCA. NORMA DE MUNCA 318 KG PRODUS PROCESAT SI AMBALAT / ZI . SE LUCREAZA LA BANDA . PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 8H/ZI ,5 ZILE/SAPT , POSIBILITATE ORE SUPLIMENTARE .SE ASIGURA CAZARE . SALARIUL ESTE DE 750 LEI BRUT/LUNA. CONTRACTUL ESTE PE O PERIOADA DETERMINATA DE 3 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE.

Cerinte

SE CAUTA FEMEI CU VARSTA MAXIMA 40 ANI PENTRU A LUCRA LA UN ABATOR DE PUI .VA EFECTUA URMATOARELE : RECEPTIA PRODUSELOR PREALABIL AMBALARII , PREGATIREA PRODUSELOR PENTRU AMBALARE , MENTINEREA CURATENIEI LA LOCUL DE MUNCA. NORMA DE MUNCA 318 KG PRODUS PROCESAT SI AMBALAT / ZI . SE LUCREAZA LA BANDA . PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 8H/ZI ,5 ZILE/SAPT , POSIBILITATE ORE SUPLIMENTARE .SE ASIGURA CAZARE . SALARIUL ESTE DE 750 LEI BRUT/LUNA. CONTRACTUL ESTE PE O PERIOADA DETERMINATA DE 3 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE.


Joburi similare