Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MUNCITOR PE SANTIER in Franta. Cautam o persoana muncitoare care va lucra pe un santier industrial pe postul de manipulant, avand urmatoarele atributii: - manipularea si manevrarea materialelor pe santier; - gestionarea eficienta a materialelor; - nu se lucreaza cu instrumente speciale; - se lucreaza in echipa, impreuna cu alti francezi.

Cerinte

Limba straina: Franceză: Mediu - nu este necesara experienta pentru acest post; - CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA FRANCEZA; - capacitate de lucru in echipa; - persoana serioasa, muncitoare si rezistenta la stres; - conditie fizica foarte buna; - disponibilitate imediata de a pleca; - se cere echipament necesar pentru santier de constructii (bocanci, salopeta, casca, ochelari). Alte informaţii - salariu: 1400 – 1500 euro/luna brut; - cazare si transportul intern sunt asigurate; - perioada de contract de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.