Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MUNCITOR SONDOR in Suceava: -prospectarea terenului cu foraje si alte utilaje specifice activitatii; -coordonarea echipei formate din 2 muncitori, conducerea masinii de teren – in lipsa inginerului de specialitate; -preocupare pentru intretinerea utilajelor de teren; -respectarea normelor interne ale companiei.

Cerinte

-disponibilitate pentru program prelungit si deplasari judet, ocazional in afara judetului; -seriozitate, disciplina, capacitate organizatorica; -studii medii cu profil tehnic; -abilitati tehnice si practice (instruirea in domeniul de activitate se va face la locul de munca); -detinerea permisului de conducere categoria B – obligatorie; -detinerea permisului de conducere pe categoriile E si C poate reprezenta un avantaj. Beneficii: -salarizare: negociabila; -posibilitatea de perfectionare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.