Detalii loc de munca

Descrierea jobului

STIVUITORISTI – LIVERPOOL -Stivuitoristi in industria constructoare de masini care sa alimenteze cu piese linia de productie si care sa aiba experienta in ridicarea rafturilor metalice sau a containelor de mari dimensiuni in spatii restranse. -Cunoscatori de limba engleza,nivel de conversatie,(scris si citit). -Se lucreaza in 3 ture si se plateste cu 7-8 lire sterline/ora, functie de tura iar orele sumplimenatre se platesc in plus. -Perioada contractului este nedeterminata,functie de angajat iar minimul contractului este de 6 luni. -Se asigura cazarea contra cost din salariu(220 lire/luna),in prima luna se opreste un deposit de 100 lire,care se inapoiaza la sfarsitul contractului SECTOR ALIMENTAR,DEPOZIT LEGUME – MANCHESTER -Muncitori care sa lucreze in depozite de pregatire si amestecare a legumelor spre a fi congelate,capabili de a lucra in 3 schimburi(12 ore/tura) ,la o temperatura medie de 5 grade. - Cunoscatori de limba engleza,nivel de conversatie,(scris si citit). -Salariul este de 6.08 lire sterline/ora iar orele suplimantare se platesc extra. -Perioada de proba este de 3 luni cu posibilitate de prelungire nedeterminata. -Se asigura cazarea contra cost din salariu(220 lire/luna),in prima luna se opreste un deposit de 100 lire,care se inapoiaza la sfarsitul contractului AMBALATOR LEGUME – MANCHESTER Persoane cu experienta in ambalarea legumelor,produse ce urmeaza a fi trimise catre magazine. -Se lucreaza in ture de cate 8 ore si se plateste cu 6,08-7 lire sterline/ora,in timp ce orele suplimentare se platesc extra. --Se asigura cazarea contra cost din salariu(220 lire/luna),in prima luna se opreste un deposit de 100 lire,care se inapoiaza la sfarsitul contractului SORTARE,AMBALARE CD&DVD – LIVERPOOL -Persoane care sa lucreze in depozite speciale de primire,descompunerea paletilor,sortare si reambalare a produselor gen CD,DVD sau jocuri PC. -Persoane care sa invete folosirea etichetelor si a codurilor de bara si care sa cunoasca limba engleza la nivel mediu de scris si citit. -Salarizarea este de 6.08 lire sterline/ora cu ture in 3 schimburi a cate 8 ore,iar orele suplimentare se platesc in plus. -Se asigura cazarea contra cost din salariu(220 lire/luna),in prima luna se opreste un deposit de 100 lire,care se inapoiaza la sfarsitul contractului -SE ASIGURA CAZAREA CONTRA COST DIN SALARIU -COMISIONUL ESTE DE 350 EURO/PERSOANA ANGAJATA.

Cerinte

-PASAPOART ELIBERAT DE AUTORITATILE DIN UNGARIA(CETATENIE MAGHIARA) -NIVEL MINIM DE SCRIS SI CITIT IN LIMBA ENGLEZA. -PERSOANE DISPUSE SA LUCREZE 8 SAU 12 ORE/TURA LA O TEMPERATURA DE 5 GRADE CELSIUS IN DEPOZITE.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala