Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru plecarile din lunile februarie-martie MUNCITORI IN CONSTRUCTII pentru STRAINATATE: 10 de sefi de santier, 10 sefi de echipa, 10 electricieni, 15 rigipsari, 15 dulgheri, 10 sarpantieri, 20 zidari si faiantari.

Cerinte

-experienta in domeniul constructiilor pe diferite santiere civile si industriale din strainatate; -experienta in executia de lucrari de dulgherie, zidarie, finisaje interioare si exterioare, montaj de sarpante si acoperisuri etc; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; -persoane rezistente la efort fizic, energice si muncitoare; -permis de conducere, categoria B. Beneficii: -oferim pachete salariale ce variaza intre 1400 - 2000 €/luna brut; -asiguram transportul tur-retur din Romania la locatia misiunii; -oferim conditii de cazare optime; -posibilitatea de a colabora cu o societate straina. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala