Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN lanseaza campania de recrutare pentru plecarile din lunile februarie-martie. Recrutam MUNCITORI IN INSTALATII pentru STRAINATATE: 20 instalatori tehnico-sanitar, 15 frigotehnisti si 20 montatori de ghene de ventilatie.

Cerinte

-experienta in montajul si punerea in functiune a instaltiilor termice, sanitare, de climatizare si anti- incendiu; -experienta in montajul de obiecte sanitare, radiatoare si centrale termice, chillere, ventilo-convectoare, sprinklere si hidranti etc; -experienta in domeniul instalatiilor pe diferite santiere civile si industrial din strainatate; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; -cunostinte si abilitati de citire planuri tehnice; -abilitati de a lucra in echipa, seriozitate si atentie la detalii; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -oferim pachete salariale ce variaza intre 1500 - 2200 €/luna brut; -asiguram transportul tur-retur din Romania pana la locatia misiunii; -oferim conditii de cazare optime; -posibilitatea de a colabora cu o societate straina. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala