Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MUNCITOR IN MARMURA in Saint-Remy, Franta. Recrutam pentru clientul nostru care efectueaza lucrari de constructii si renovari in marmura, piatra si granit Muncitori calificati, care vor fi responsabili de: - executia lucrarilor pentru bai si bucatarii conform planurilor; - decopertarea peretilor si a pardoselii; - pregatirea suprafetelor de baza; - aplicarea adezivului si montajul placilor; - verificarea planeitatii pe orizontala si verticala; - polizarea fatadelor de marmura si granit. Beneficii: - salariu brut de 1500 Euro/luna; - se ofera cazare si decontare transport; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta de lucru in tara (reprezinta avantaj experienta in strainatate) - permis de conducere; - disponibilitate de a pleca cu masina personala; - abilitati de lucru in echipa; - persoane tinere si muncitoare.