Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza o echipa de 8 muncitori necalificati pentru diverse activitati in sera sau solar. Posturile sunt in cadrul unei companii germane de sivicultura, langa Arad. Sunt necesare cunostinte minime de legumicultura sau floricultura. Se vor organiza cursuri la locul de munca. Salariul va fi de 900 ron net, obtinut din: salariu fix+ diurna zilnica, pentru 8 ore/zi; orele suplimentare sunt platite. Cautam, de preferat, familii care nu au o casa sau un loc de munca. Se asigura cazare pentru toata familia (chiar daca nu lucreaza toti membrii), cerandu-se doar plata utilitatilor, apa, curent. Se pun la dispozitite toate conditiile necesare: bucatarie, baie, masina de spalat rufe, etc. In cazul familiilor cu copii, scoala este in apropiere.

Cerinte

- persoane serioase care doresc un contract pe termen lung; - experienta in domeniu este un avantaj; - se ofera cazare atat pentru angajat cat si pentru familie (chiar daca unul din membrii familiei nu lucreaza); Nu se percepe comision. Persoanele care doresc doresc o cazare si un loc de munca, pot aplica la acest anunt.