Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARE URGENTA IN GERMANIA PENTRU 6 MUNCITORI PENTRU MONTAT BORDURI CU EXPERIENTA IN ACEST DOMENIU. LUCRAREA ARE LA BAZA CONSTRUIREA UNUI MOL DE MOBILA SI ESTE SITUATA IN ORASUL FURTH, PENTRU MUNCITORI DETINATORI DE (P.F.A) PERSOANA FIZICA AUTORIZATA IN ROMANIA ACTIVITATE PRINCIPALA CONSTRUCTII ,CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEAST CERTIFICAT CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI. SE PLATESTE 55-60 EURO/Z/PERSOANA /8-10 ORE/ZI. CAZAREA ,TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA SI RETUR,CAT SI CELE NECESATRE PENTRU FUNCTIONAREA SANTIERULUI SUNT ASIGURATE DE CATRE SOCIETATEA GERMANA CE ARE LUCRAREA.

Cerinte

-TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -ASIGURAREA MEDICALA DE MUNCA (CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE)REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. MASA REVINE IN SARCINA Persoanei fizice autorizate Romane(P.F.A.) -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA ALBASTRA,CASCA, CIZME DE CAUCIUC CU BOMBEU) TAXA CONSULTANTA: 500 LEI SI SE ACHITA LA SEDIUL FIRMEI DIN TG-JIU IN ZIUA PLECARII IN GERMANIA SI SEMNARII CONTRACTULUI DE SUBANTREPRIZA AL PARTENERULUI DIN GERMANIA. TRIMITETI CV+FOTO la adresa de e-mail