Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MUNCITORI POLIVALENTI in Franta. Cautam muncitori polivalenti pentru o misiune in centrul Frantei cu disponibilitate de plecare imediata. Atributiile vor fi: - executarea lucrarilor pe un santier civil; - efectuarea de lucrari de zidarie si tamplarie, sarpante; - montare de tigla pe acoperis; - montarea de faianta si gresie in apartamente; - instalarea de aparate sanitare; - finisaje electrice; - folosirea corecta si atenta a instrumentelor necesare de zidarie; - pregatirea suprafetelor de tencuit si a materialelor necesare. Beneficii: - salarizare 1600-1700 EUR/luna brut; - transportul si cazarea sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Pentru aceasta misiune sunt necesare: - CUNOSTINTELE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU; - experienta in domeniu (zidarie, tamplarie, instalatii) atat in tara, cat si in strainatate; - cunoasterea metodelor de lucru cu diferitele materiale si instrumente; - persoane organizate, responsabile, atente la detalii; - persoane muncitoare si autonome; - seriozitate si dorinta de munca.