Detalii loc de munca

Descrierea jobului

10 -MUNCITORI TABLA LINDAB PENTRU A LUCRA PE SANTIERE DE CONSTRUCTII IN GERMANIA,SE PLATESTE 11EURO/NET /ORA LUCRATA,DAR POATE CRESTE ,SE LUCREAZA LEGAL CA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (GbR),PERIOADA FIIND NEDETERMINATA ,COSTUL AUTORIZATIEI 32EURO SE PLATESTE IN GERMANIA .PARTENERUL GERMAN DA LUCRAREA IN CONTRACT DE ANTREPRIZA DIN CARE ISI OPRESTE 20%DIN VALOAREA TOTALA .MASINILE DE TRANSPORT SI SCULELE DE LUCRU SE DAU IN CHIRIE DAR POT FI SI OPTIONAL .

Cerinte

CAZAREA ESTE ASIGURATA CONTRACOST IN SUMA DE 150 EURO/LUNA SI SE PLATESTE LA INCEPUTUL FIECAREI LUNI ,MASA NU ESTE ASIGURATA. MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMUL AVANS PE CARE IL PRIMESTE IN GERMANIA.TRANSPORTUL REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL : -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERII DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI COLABORATORULUI GERMAN -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA. PLECAREA IN PERIOADA 25-30 MARTIE .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala