Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza o echipa de 20 de persoane, calificate sau necalificate, pentru o tipografie din Bucuresti (zona Pantelimon); Programul de lucru va fi in 2 ture: 6:00-14:00 sau 14:00-22:00; Ocazional vor exista ture de noapte (22.00 - 06.00) platite +25%; Sarcini : - luarea cartilor de pe banda rulanta si asezarea lor pe paleti sau in cutii sau - aranjarea paginilor viitoarelor carti in masina de legatorie Pentru posturile de masinisti sarcinile vor fi diferentiate, in functie de tipul de masina la care se lucreaza.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - cu sau fără experienţă in munca / studenti - atenţie la detalii, minuţiozitate - integritate, responsabilitate, seriozitate - rapiditate în mişcări, precizie şi dexteritatea manuală - spirit de echipă Beneficii: Muncitori necalificati: - contracte reinnoibile la fiecare saptamana, in functie de comenzi - program flexibil (ture de dimineata sau dupa amiaza) - salariul: 700 RON brut Contractele pentru masinisti vor fi pe perioade mai lungi, reinnoibile in functie de comenzi; Salariul: 1000-1600 RON net, in functie de competente.