Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sarcini şi responsabilităţi: Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala de Hypermarketuri • Asigurarea necesarului de produse din carne în cadrul raionului şi asistarea clienţilor magazinului în procesul de cumpărare, efectuarea activităţilor specifice de raion, precum şi menţinerea raionului în cele mai bune condiţii de prezentare; • Prepararea produselor din carne în conformitate cu reţetele proprii; • Respectarea fluxurilor tehnologice în conformitate cu procedurile curente de lucru în raion.

Cerinte

Cerinţe: • Experienţă în comercializarea şi gestionarea produselor din carne; • Experienţă şi calificare în calitate de măcelar/tranşator; • Orientare către cerinţele pieţei si ale clientului; • Abilităţi organizatorice şi de comunicare; • Studii medii sau şcoala profesională. Doar candidaţii care corespund profilului vor fi invitaţi la interviu. Oferta (bonusuri, beneficii): • Şansa de a-ţi desfăşura activitatea într-un cadru profesional modern; • Posibilitatea de a avansa în carieră într-o companie multinaţională în plină ascensiune.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala