Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC RENTACRED ALI SRL,agentie de plasare a fortei de munca acreditata recruteaza in vederea angajarii in Cipru un macelar profesionist, cu experienta pe un post similar. Atributiile postului: macelarul va transa carnea intr-un supermarket si se va ingriji de mentinerea curateniei la locul de munca. Angajatorul asigura: cazare gratuita si asigurari sociale platite. Salariul va fi platit lunar, 800-1100 euro, in functie de experienta. Se vor lucra 6 zile pe saptamana, o zi libera cu un program zilnic de 10-12 ore lucru. Angajatorul nu deconteaza costul transportului si nu asigura masa gratuit.

Cerinte

Pentru acest post pot aplica barbati , cu varsta maxima de 45 ani Experienta pe un post similar este obligatorie, de asemenea se impune o buna cunoastere a limbii engleza, limba greaca reprezinta un avantaj. Candidatii interesati de oferta si care indeplinesc conditiile cerute de angajator pot trimite CV -urile insotite de fotografie corp intreg -tinuta decenta-si dovezi privind calificarea si experienta la urmatoarea adresa de e-mail: rentacred.ali@gmail.com. Costurile participarii la program sunt urmatoarele: taxa de mediere: 200 RON + 200 Euro(+TVA), platibili pana in momentul plecarii la post; in Cipru:-100 euro cost transport

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala