Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam macelari - transatori pentru abatoare industriale din Marea Britanie. Organizam plecari rapide si sigure; ajutor la deschiderea de cont bancar; angajatorul organizeaza colectarea/asteptarea noilor angajati de la aeroport pana la locul de munca/cazare; Conditii munca: 40 ore /sapt, 5 zile/sapt Cazare asigurata: Da, contra cost (50 GBP /sapt) Masa asigurata: contra 2-3 GBP Salariu: De la 1130 GBP/luna, platibili saptamanal Ore suplimentare: Disponibile (pana la 10.80 GBP/h suplimentare) Uniforma: Asigurata gratuit de catre angajator Mentiune plecari: Foarte rapide (aproximativ 2 saptamani dupa inscriere)

Cerinte

Lucrul se desfasoara in abatoare industriale, munca se desfasoara in banda. Angajatii trebuie sa aibe indemanare in manuirea cutitului, pricepere in transare si dezosare. Toti candidatii trebuie sa fie in stare fizica buna si clinic sanatosi. Cui se adreseaza oferta? Persoanelor care au experinta in domeniu si pe care nu ii mai statisface viata profesionala din Romania, care doresc sa castige mai mult si vor sa aiba standarde pe plan profesional si personal mai ridicate. Calificari: calificare macelar/transator Experienta ceruta: minim 2-3 ani Limita varsta: 50ani Limba ceruta: engleza la nivel minim de conversatie