Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de MACELAR-TRANSATOR VITA SI PORC VMP Group Romania - parte a celei mai mari companii de resurse umane din Finlanda - prezinta cea mai larg raspandita retea de servicii. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, avem ca angajati anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, si este in totalitate cu capital finlandez. VMP functioneaza in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. Suntem interesati de personal calificat pentru meseria de MACELAR-TRANSATOR VITA SI PORC

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim cinci ani. Experienta internationala a candidatilor va fi luata in considerare in procesul de selectie. Prezentarea unei probe de lucru filmate constituie un avantaj. Lucrul poate fi organizat in ture. Clientul va asigura ehipamentul de lucru. Cazarea va fi organizata de angajator (VMP Group) la preturi avantajoase. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj. Pentru informatii suplimentare, contactati: Sediul din Bucuresti, intre orele: 09:00 - 17:00 Sediul din Bacau, intre orele: 17:00 - 21:00 Anunt postat de: Maria Beldiman, Assistant Manager

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala