Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Maitre d’Hotel - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Responsabilitati: -buna funcționare a restaurantului. -punerea în aplicare a standardelor profesionale și disciplinare în domeniul său de responsabilitate. -atingerea obiectivelor bugetare în zona sa de responsabilitate. Se cere; -Calificare in management hotel si restaurant. -Experienta in restaurante de lux. -Experiență sef echipa. -Cunoștințe în sistemul de merchandising "Crunchtime" este un avantaj. -Cunoștințe de bază de Sanatate si Igiena, siguranță alimentară. -Experiența în sistemul de plăți Micros. - Limba germana nivel mediu-avansat. -Limba engleza nivel avansat. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email