Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Septerra Recruitment selecteaza si recruteaza urgent pentru un lanţ de complexe SPA, fitness si sport din Kuwait 5 specialiste in machiaj Conditii: - salariul este de 800 USD pe luna. - Cazarea este asigurata gratuit de angajator. - Contractul este pe 3 ani. - Cheltuielile integrale privind viza sunt achitate de angajator. - Transportul de la Bucuresti la locul de munca este gratuit. La sfarsitul contractului transportul de la locul de munca la Bucuresti este gratuit. - Taxa de procesare dosar este de 200 lei. NU SE PERCEPE NICI UN ALT COMISION

Cerinte

- experienta ca specialist machiaj de cel putin doi ani, dovedibila cu acte. - cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu. - cazier curat. - adeverinta de la medicul de familie cu mentiunea "clinic sanatos". - o stare foarte buna de sanatate si rezistenta la temperaturi ridicate. - pasaport Din cauza cerintelor vizei se prefera absolvente care au urmat cursurile unei facultati cel putin 4 ani si au varsta cuprinsa intre 23 si 38 ani