Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul va ocupa postul de Manager Departament Incoming, subordonat Directorului General. Experienta de minim 3 ani intr-un post similar, in cadrul unei agentii touroperatoare, reprezinta un avantaj. Cunoasterea furnizorilor din Romania. Cunostinte solide de limbi straine (o limba straina – obligatoriu, a doua -germana-reprezinta un avantaj). Abilitati de comunicare scrisa si orala in limba romana si in limba straina principala. Organizat, ordonat, punctual, spirit de echipa. Disponibilitate pentru deplasari interne si externe. Abilitati de negociere. Experienta anterioara ca ghid. Foarte bune abilitati de lucru cu calculatorul (Excel, Powerpoint).

Cerinte

Desfasoara contractari externe si interne. Alcatuieste oferte si deruleaza corespondenta specifica departamentului. Deruleaza partial. Rezolvare situatii operationale si coordoneaza derularea partiala a actiunilor departamentului. Intocmeste situatii finaciare de vanzari.