Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Intelligent HR Investment cauta Product Manager . Atributii: pregateste, deruleaza si finalizeaza proiecte speciale profitabile pentru organizatie intr-un mod care sa nu perturbe derularea obiectului principal de activitate si care permite deschiderea unor linii de afaceri. Cerinte : absolvent facultate cu profil economic, tehnic sau medical ; cursuri postuniversitare de managmentul proiectului; operare PC; lb. engleza avansat; minim 2 ani experienta in coordonarea proiectelor, proiecte Phare, Banca Mondiala. Beneficii : pachet salarial atractiv Se percepe taxa de 15 ron pentru depunerea dosarului !