Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: - Implementarea proiectelor finantate prin POR, PNDR, POSCCE, POSDRU - Elaborarea rapoartelor de progres si plati - Mentinerea relatiei cu beneficiarul si Autoritatile de Management - Elaborarea cererilor de finantare si studiilor de fezabilitate - Depunerea documentatiei la Oficiile Judetene/Centrele Regionale - Mentinerea relatiei cu clientii - Coordonarea proiectelor - Urmărirea încasărilor si plătilor - Urmărirea corespondentei / proiect - Realizarea de raportări periodice / proiect - Realizarea de raportări de activitate periodice - Respectarea programului de lucru si sa aiba o atitudine pozitiva fata de sine si fata de munca - Deplasarea la clienti si partenerii de proiect, respectiv Autoritati de Management, Autoritati Publice Locale, Consilii Judetene, etc.

Cerinte

Cerinte: - OBLIGATORIU: experienta in implementare a minim 3 proiecte cu fonduri nerambursabile - IMPORTANT: disponibilitate de a calatori frecvent - Oferta de angajare in regim full-time - Sa faca dovada teoretica si practica a calificarii - Motivatie, entuziasm, implicare - Perseverenta, autocontrol - Nivel ridicat de flexibilitate si adaptabilitate - Capacitatea de a lua decizii in situatii de risc sau presiune - Aptitudini de comunicare si de solutionare a conflictelor. Oferta: Intrucat timpul alocat acoperirii acestui post vacant este limitat la lunile martie - aprilie a.c., dorim sa contactam doar candidatii al caror profil profesional si educational corespunde profilului postului vizat. Asteptam aplicatiile dvs.! Mult succes!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale