Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Manager Hotel - Vas de Croaziera -Contract: 6 luni. -Locatia: international. -Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. -Transport asigurat. -Asigurare sociala. -Salariu atractiv. Se cere: -calificare Management. -experiența de lucru: Mai mulți ani de carieră în funcții de conducere, în primul rând pe plan internațional, vas de croazieră. -abilități IT din MS Office. -limba germana nivel avansat. -limba engleza nivel avansat. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate