Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Urmarirea realizarii proceselor inbound/outbpund Planificarea proceselor/lamsarea comenzilor in productie Mentinerea unei bune comunicari cu clientii/subcontractantii/furnizorii Colaborarea stransa cu departamentul cotatii,work&preparation/planning/aprovizionare Coordonarea activitatii de transport a materiei prime la fabrica si a produsului finit la client;

Cerinte

Studii superioare tehnice-obligatoriu Experienta 3-5 ani in firme productie(preferabil metal serie redusa Experieta 2-3 ani coordonare lant logistic inbound/outbound Cunostinte de limba engleza avansat scris/vorbit Excelente abilitati de comunicare si planificare Cunostinte MS Office,ERP -PDS Cunostinte de proiectare Solid Works -avantaj Carnet conducere categoria B **doar candidatii care intrunesc conditiile enumerate vor fi contactati **nu se ofera pachet relocare pt candidatii din alte orase

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate