Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie internationala, aflata in topul firmelor din domeniul transporturilor, a demarat un proiect de amploare pe teritoriul romaniei, mai exact in Bucuresti. Astfel, compania se afla in cautarea unui Manager de Controlul Calitatii si Mentenanta pentru Metrouri. Responsabilitati: - organizeaza si coordoneaza Centrul de Service si Mentenanta - coordoneaza activitatea a 2 tehnicieni care ii sunt in subordine (echipa sa poate creste pe parcurs) - organizeaza depozitul de metrouri - se asigura de respectarea conditiilor de livrare si de functionare a metrourilor - asigura respectarea conditiilor de siguranta si calitate - este un punct de legatura important intre compania furnizoare si clientul din Romania. Se ofera: - pachet salarial atractiv - conditii bune de munca - oportunitatea de a lucra pentru o companie internationala prospera si bine organizata.

Cerinte

- 5 ani de experienta in domeniul transporturilor, preferabil - experienta in lucrul cu vagoanele de metrou si buna cunoastere a functionalitatii acestora - experienta in conducerea unei echipe (chiar daca este o echipa mica, de 2 - 3 persoane) - cunostinte bune de limba engleza (poate purta cu usurinta o conversatie, cunoaste termenii tehnici cei mai importanti) - studii superioare de specialitate, diploma de inginer.