Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Manager Restaurant (b/f), Hotel Sulaymanyah, Irak Număr poziții:2 Salariu: 1000-1100 $ Cazare și masă asigurate Cerințe: Experiență pe o poziție similară minimum 2 ani Competențe manageriale dezvoltate Cunoștințe bune despre gestionarea resurselor și despre produse (băuturi și feluri de mâncare) Orientat către client și rezultate Bun cunoscător al limbii engleze Personalitate plăcută, amabilitate Înălțime minimă:1,70 m Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză Doar candidații selectați vor fi contactați!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate