Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Manager Resurse Umane - Global Recruting Locatie post: Targu Mures Responsabilitati Mentinerea contactului cu partenerii externi si interni. Prospectarea pietei muncii in tara si strainatate si cautare de noi parteneri externi si interni, pentru locurile de munca. Deplasari in interes de serviciu cand este cazul, atat in tara cat si in strainatate. Alte responsabilitati specifice postului de asistent manager. Nu este specific postului de secretara, nu este similar. Cerinte Limba engleza avansat (scris, vorbit,citit) Limba franceza avansat (scris, vorbit, citit) Limba italiana avansat (scris, vorbit, citit) Limba germana avansat (scris, vorbit, citit) Doua din aceste limbi sunt obligatorii, limba engleza fiind de baza. Cunostiinte bune de operare PC Persoana foarte dinamica, cu spirit de initiativa. Dispusa/dispus la program prelungit cand este cazul. Studii medii sau universitare. Cazier judiciar curat Apt de munca din punct de vedere medical Varsta intre 22-35 maxim. Aplicati numai persoane cu domiciliul stabil in Targu Mures. Beneficii Oferite In functie de performante si realizari aduse firmei, se poate renegocia. Bonusuri in functie de beneficiile aduse companiei. Aplicatii pe www.global-recruting.com cu cv cu poza.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate