Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti o cariera in VANZARI DIRECTE? Vrei sa lucrezi cu oameni de varsta ta? Iti place sa CALATORESTI? Vrei un program FLEXIBIL? Vrei sa fii platit pe masura? Cei doritori sunt rugati sa ne impresioneze cu un CV Cautam spre angajare persoane de sex masculin sau feminin cu varsta cuprinsa intre 18 si 30 ani cunoscatoare de limba ENGLEZA AVANSAT ATAT VORBIT CAT SI SCRIS.

Cerinte

Cautam spre angajare persoane de sex masculin sau feminin cu varsta cuprinsa intre 18 si 30 ani cunoscatoare de limba ENGLEZA AVANSAT ATAT VORBIT CAT SI SCRIS. Candidatul Ideal Vorbitor limba engleza nivel AVANSAT atat vorbit cat si scris, abilitati foarte bune de comunicare, cunostinte foarte bune operare PC peste mediu abilitati de organizare si planificare, persoana organizata, dinamica, eficienta, capabila sa isi indeplineasca responsabilitatile la timp!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate