Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţi: • Prezintă şi promovează direct serviciile companiei prin realizarea de oferte pentru clienţii potenţiali şi cei existenţi • Construirea si coordonarea unei echipe de vanzari • Prospectează piaţa în vederea identificării de noi clienţi • Menţine legătura cu clienţii existenţi pentru fidelizarea acestora • Întocmeşte rapoarte privind situaţia vânzărilor • Realizarea targetului de vânzări stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei Beneficii: - Pachet salarial atractiv - Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe de specialişti ce oferă sprijin şi suport permanent

Cerinte

Cerinţe necesare: • Permis de conducere categoria B • Studii superioare in domeniul economic • Cursuri de calificare în vânzări • Persoana foarte motivata , dornica sa obtina performante ridicate • Cunoştinţe limbi străine: engleză, preferabil nivel mediu sau avansat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate