Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Varsta: intre 28 si 40 • Cunostinte operare PC • Excelente abilitati de comunicare (verbal, nonverbal) si amabilitate • Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive • Aspect fizic placut, prezenta business • Adaptabilitate la training • Incredere in fortele proprii, atitudine de invingator • Dorinta business-ului propriu, dorinta de a castiga mai mult • Perseverent, dornic de succes • Nu se teme de „necunoscut”

Cerinte

-experienta minima in industria imobiliara 1 an - Prospectarea continua a pietei de resurse umane - Prospectarea si identificarea continua a nevoilor clientilor - Contactarea proprietarilor si vizionarea proprietatilor oferite spre tranzactionare - Prezentarea ofertelor selectate clientilor interesati - Planificarea activitatii de vanzare proprie - Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii - Gestionarea portofoliului de clienti - Dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti - Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora - Prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.12.2011 un Curriculum vitae insotit de scrisoare de intentie si de fotografie la urmatoarea adresa de e-mail office@mbs-mbs.ro, mentionand postul pentru care candideaza si codul de referinta al acestuia.  Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidenţialitate. Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare