Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea firmei: Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training. Descrierea postului: Conduce si organizeaza activitatea echipei de vanzari in scopul atingerii obiectivelor stabilite in planul de vanzari; Monitorizeaza permanent vanzarile si realizeaza analiza rezultatelor in raport cu obiectivele trasate; Implementeaza strategia de vanzari a companiei la nivel local pentru anul în curs; Participa la elaborarea bugetelor anuale pentru punctul de lucru pe care il coordoneaza; Analizeaza eficienta si performantele functionarii sistemului de vanzari si achizitii/logistica si propune masurile necesare in vederea realizarii unei eficiente maxime; Coordoneaza procesul de achizitii, procesele de comanda si dimensionarea corecta a stocului.

Cerinte

Cerinte: Studii superioare; Minim 3 ani experienta in pozitii similare, in coordonarea unei echipe de vanzari; Excelente abilitati de comunicare si negociere; Cunostinte limba engleza nivel avansat ; Cunostinte de operare PC; Carnet conducere categoria B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate