Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Monitorizarea activitatii Managerilor de Agentie cu scopul obtinerii cresterii si dezvoltarii vanzarilor si a fortei de vanzari; - Crearea si dezvoltarea unei structuri independente de vanzari; - Identificarea si recrutarea noilor candidati pentru posturile de Agenti si Manageri de Agentie; - Planificarea si organizarea activitatii in cadrul structurii de vanzari din subordine; - Coordonarea activitatii agentiei in vederea atingerii bugetelor stabilite de catre companie; - Implementarea programelor de dezvoltare individuala pentru personalul din subordine; - Urmarirea in permanenta a indicatorilor finaciari in vederea atingeri bugetului stabilit; - Discutarea si monitorizarea planurilor de actiune in vederea imbunatatirii rezultatelor - Intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte

- Experienta minim 2 ani in vanzari asigurari; - Experienta in coordonare echipe asigurari; - Studii superioare; - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; - Cunostinte operare PC; - Permis de conducere categoria B; - Cunoasterea tehnicilor de motivare si cunostinte de baza in management; - Foarte bune abilitati de relationare interpersonala si negociere, flexibilitate, tenacitate, abilitatea de stabili si de a urmari atingerea obiectivelor.