Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Promoveaza serviciile companiei Dezvolta noi strategii de atragere a clientilor la nivel local si regional Identifica si contacteaza potentiali clienti Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si a acordurilor comerciale Asigura mentenanta clientilor existenti Completeaza zilnic raportul de activitate

Cerinte

Absolvent studii superioare Experienta minim doi ani in vanzari Cunostinte avansate - tehnici de vanzari/negociere Cunostinte avansate de MS Office Abilitati foarte bune de comunicare - scris si oral Persoana orientata catre obtinerea de rezultate si spre construirea unei cariere Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale Ambitios, serios, dinamic Permis de conducere Cat. B Domiciliu stabil in Timisoara Tinuta business BENEFICII: Pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari) Masina de serviciu, telefon, laptop Mediu de lucru profesionist

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate