Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: -asigurarea necesarului stabilit sau solicitat de materii prime, materiale şi servicii; -mentinerea evidentei stocurilor si urmarirea istoricului evoluţiei consumului de diverse materiale in vederea optimizarii procesului de aprovizionare; -interactiunea directa cu furnizorii de materii prime si materiale; obtinerea celor mai bune conditii de colaborare cu acestia; negocierea contractelor, lansarea comenzilor precum si urmarirea ducerii la indeplinire a acestora; -supervizarea operatiunilor de import de materii prime, materiale, piese de schimb (negociere conditii de colaborare, lansare comanda/ incheiere contract, urmarirea livrarii si intocmirea documentatiei de import sau livrare intracomunitara, mentinerea relatiei cu furnizorii);

Cerinte

Cerinte: -studii superioare in domeniul tehnic sau economic -capacitate de planificare, organizare, coordonare. -orientare puternica spre rezultate si capacitate de incadrare in termen. -cunostinte IT -cunoasterea limbii engleze si maghiare la nivel avansat -experienta in aprovizionare minim 3 ani Beneficii: -pachet salarial atractiv -telefon

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate