Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Domeniul: - PREFABRICARE SI MONTAJ DE STRUCTURI METALICE - PREFABRICARE SI MONTAJ DE TEAVA; - SKID-URI Specializare: • Cunoasterea standardelor ASME şi a codurilor Europene de construcţie şi inspecţie pentru structuri metalice şi elemente supuse presiunii. • Inspectii NDT Nivel II (de preferat VT, RT, citire filme) Experienta privind: • Procesele de sudura si de protectie anticoroziva. • Lucrul cu specificaţii şi proceduri operaţionale. • Cunoasterea materialelor utilizate în industria de petrol si gaze. • Cunostinte ISO 9001:2008 şi de aplicare in sistemele de management al calităţii pentru productie. • Cunostinte ISO 3834-2, si de aplicare in sistemele de management al calitatii pentru sudura.

Cerinte

Studii superioare: Inginer (de preferat profil mecanic) • Experienta: cel puţin 3 ani pe aceiasi pozitie si preferabil 5 ani în acelasi domeniu. • Limbi străine: Cunostinte cel putin la nivel mediu de limba franceza. Conostinte de limba Italiana constituie un plus. (engleza) Beneficii oferite: • Salariul negociabil Selectia se face pe baza de CV urmata de interviu.