Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN angajeaza pentru agentia din Bucuresti, situata in Piata Victoriei, 2 Manageri de Vanzari Descrierea postului: - identificarea si stabilirea de contacte cu noi clienti - coordonarea activitatii de vanzari a companiei, la nivel de politici de marketing si vanzari; - consolidarea relatiilor comerciale cu clientii companiei; - identificarea serviciului potrivit pentru client, stabilirea pretului, finalizarea vanzarii; - largirea portofoliului de clienti ai companiei; - promovarea serviciilor companiei; - studierea continua si activa a pietei de profil; - reprezentarea companiei in relatiile cu tertii.

Cerinte

Cerinte: -studii superioare; -minim 2 ani de experienta in vanzari (cunoasterea de strategii de vanzare, de comunicare si negociere cu societati comerciale); -cunostinte operare PC: Outlook, Word, Excel, Internet; -persoana responsabila si cu putere de decizie; -excelente abilitati de comunicare si negociere; -capacitatea de a acumula cunostinte noi intr-o perioada scurta de timp. Beneficii Oferite -salariu negociabil in functie de competentele si abilitatile profesionale; -reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala ; -profesionalismul unei echipe tinere si cu experienta; -mediu de lucru placut. Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea sansa de a-si dezvolta o cariera in domeniul vanzarilor. Va beneficia de instruirea si suportul necesar pentru a se perfectiona in cadrul unei companii aflate in plina ascensiune. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.