Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta: Cautam si formam manageri capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa de consultanti financiari in domeniul brokeraj asigurari - MANAGEMENTUL ACESTEI ECHIPE pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres. - activitate part- time; - plata pe baza de comision proportional cu implicarea; Responsabilitati: - selectie resurse umane, - coordonare echipa - gestionare date clienti, - consultanta financiara, Zona de interes: Timisoara; localitatile judetului Timis Oferta: Pachet de beneficii motivant, unic in Romania: - comision proportional cu implicarea, venituri la nivel de UE; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes prin managementul unei echipe de consultanta in asigurari; - cursuri de pregatire interne si internationale platite de firma; - avansare in cariera in functie de performanta; - evolutie rapida in cariera; - recunoastere profesionala; - RENTA DE RECUNOASTERE A MUNCII; - PROTECTII MANAGERIALE; - concedii impreuna cu partenerul de viata platite de firma; - program flexibil, fara target, fara stres. Asteptam cv- ul dumneavoastra pe adresa noastra de mail

Cerinte

Cerinte: Cautam persoane din judetul Timis, sau si din alte judete dar care pot sa lucreze in Timisoara, deoarece aici avem sediul! - studii: liceul absolvit; facultate in curs; facultate absolvita; - nu se cere experienta; - pregatirea de specialitate se face de catre firma in tara si in strainatate; - varsta peste 24 se ani constituie un avantaj; - disponibilitate de implicare intr- un domeniu nou, - dorinta de realizare a unei cariere de exceptie - dorinta de a avea propria afacere; - calitati de manager - seriozitate, spirit de initiativa si organizare, comunicare; - bune aptitudini de prezentare si negociere; - dorinta de afirmare si dezvoltare profesionala; - spirit intreprinzator;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala