Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitatile job-ului: - Depozitarea marfurilor; - Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara a aduce prejudii acesteia - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit; - Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de catre personalul aflat in depozit;

Cerinte

Cerinte: - Persoane muncitoare, cu atitudine pozitiva, serioase, prietenoase - Conditie fizica si mintala buna - Cunoscatori de limba engleza la nivel cel putin conversational - Se accepta atat femei, barbati, cat si cupluri - Nu se cere experienta in domeniu, dar constituie avantaj - Nu se cere detinerea permisului auto, dar constituie avantaj - Candidatul trebuie sa respecte regulamentul intern al firmei pentru care va presta serviciile sale Oferta: - Candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul comercial cu firma britanica pentru care vor presta serviciile - Castigul va fi de 6.3 lire/ora, intre 1000-1500 lire/luna, in functie de orele de munca prestate - Castigul va fi platit saptamanal, dar primul castig se primeste la sfarsitul celei de-a doua saptamani de munca - Se lucreaza 39-60 ore/ saptamana - Se va lucra in depozite in conditii de munca normale - Training oferit de catre companie britanica (2-5 zile) la sosirea candidatului in UK - perioada de training nu este platita - Cazarea este pusa la dispozitie de compania din Anglia, pe cheltuiala candidatului, pretul patului fiind de 65 lire/ saptamana Costuri candidati: A) Taxa de procesare a dosarului se achita in mai multe variante: 1800 RON – se plateste intr-o singura rata la data semnării contractului de mediere platibili in 2 rate: 880 RON la semnarea contractului de mediere si 1160 RON din primul castig (total 2040 RON) platibili in 2 rate, 550 RON la semnarea contractului de mediere si 1745 RON din primul castig (total 2295 RON) B) Taxa de mediere – 0 (NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE) C) Bilet avion - 200-250 euro (Romania-Anglia) D) Cazarea pe 1 sau 2 saptamani (in functie de proprietarul cazarii): 70 Lire sau 140 Lire (se plateste la semnarea contractului comercial) E) Comision broker imobiliar: 100 Lire (se plateste la semnarea contractului comercial); F) Infiintare firma UK (taxa infiintare, asigurare de firma, deschidere cont bancar, taxa administrare): 100,15 Lire (se plateste la semnarea contractului comercial);