Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania de recrutare Tjobs isi mareste echipa si cauta un Marketing Manager Candidatul ideal va avea urmatoarele responsabilitati: - gestionarea activitatii de marketing online si offline, relatii publice si social media - analizarea pietei europene de dezvoltare aleTjobs si Tjobsrecruit - propunerea de solutii de prezenta ale Tjobs si Tjobsrecruit pentru pietele respective - rolul de a reprezenta un liant intre departamentul de marketing si restul departamentelor - coordonarea si dezvoltarea echipei de marketing - selectarea si gestionarea relatiilor cu colaboratorii companiei - intocmirea de rapoarte periodice si ad hoc in functie de solicitarile primite

Cerinte

- minim 5 ani experienta pe un post similar in domeniul vanzarii de servicii - abilitati de gestionare si coordonare de echipa - cunoasterea in egala masura a mediilor online si offline Se cauta o persoana cu capacitatea de a construi si mentine o imagine de ansamblu