Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Buna! Caut in Romania in orasele mai mari cu centre universitare: Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Iasi o persoana care poate lucra de acasa cu propriul computer si cu studii sau experienta in Marketing, sau graphic design, sau web designer . Este nevoie de promovarea unui festival de film international, in care cautam concurenti, dar si sponzori. Plata pe baza de comision, colectat de Amazon.com in timpul inscrierii concurentilor, si comisia dv. depinde de numarul de participanti pe care-i abonati la concurs, deci comisionul depinde de numarul de inscrieri, si deasemenea de performanta marketingului pe care o faceti, dar este si posibilitatea de a cauta sponzori pentru premii (castigatori) si a se pregatii o Premiera "Red Carpet" peste un an cu ajutorul sponzorilor pe care-i faci rost, din care ve-ti primi un procentaj stabilit. Practic din puntul promovarii doar trebuie de facut anunturi de tip postere (graphic design preferabil in Photoshop) si aceste postere sau afise trebuie puse pe la universitati sau scoli unde se preda animatie, film, graphics design, IT, iar din punctul cautarii de sponzori trebuie scrise scrisori oficiale persoanelor sau organizatiilor care ar fii interesate sa spozorizeze un festival de film in orasul dv., sau tutur celor care vor sa pormoveze produsele sau serviciile lor insusi la festival. Daca esti interesat(a) te rog sa trimiti CV prin email. Despre festival se poate gasii mai multe informatii pe web.

Cerinte

Student sau post-graduat in marketing, sau web design, sau graphics design. O persoana care este inovativ(a), creativ(a) si are ambitie. Sa fie pregatit(a) sa lucreze