Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agenţia noastră recrutează pentru firma parteneră din Marea Britanie kinetoterapeuti si massaj therapists pentru hoteluri, centre de infrumusetare/recuperare si SPA-uri aflate pe întreg teritoriul Marii Britanii. Se prefera femeile. Beneficii: • salariul este de minim 5000 lei pe lună (cel puţin 6.08 lire sterline pe oră) • câştigarea unei diplome recunoscute internaţional • obţinerea Yellow Cardului • perioada de angajare şi şcolarizare este de un an • după un an de la obţinerea Yellow Cardului în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic • perfecţionarea limbii engleze

Cerinte

• absolventă a unui curs sau a unei facultăţi de specialitate • experienţă în domeniu de cel puţin 6 luni. • cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel mediu • stare bună de sănătate, cazier curat Costul programului: Costul total al programului este de 1100 lei + 1200 lire sterline + 260 lire sterline pentru Yellow Card, care se plătesc astfel: • 250 lei + 400 lire sterline + 260 lire sterline pentru Yellow Card la înscrierea în program. Dacă vă răzgândiţi veţi primi înapoi 610 lire sterline • 900 lei + 400 lire sterline la primirea contractului de muncă • 400 lire sterline în prima lună de muncă

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala